• Rozmiar czcionki:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

SZANOWNI PAŃSTWO ! ! !

Zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z harmonogramem dyżurów wakacyjnych przedszkoli Miasta Konina ( LIPIEC – Przedszkole Nr 2 i Nr 11 , SIERPIEŃ – Przedszkole Nr 6 i Nr 32 ).
Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji dyżurów w każdym przedszkolu, między innymi wymaganej dokumentacji i terminów jej złożenia, oraz podpisanie DEKLARACJI.
W razie pytań prosimy o zwracanie się do wybranej placówki (podane telefony). Karty Zgłoszeń dzieci i załączniki na dyżur prosimy o dostarczenie do wybranego przedszkola w terminie do 31 maja 2020r.

DYŻUR WAKACYJNY – LIPIEC 2020

PRZEDSZKOLE NR 2 „KRAINA WESOŁEJ ZABAWY” w Koninie
ul. NOSKOWSKIEGO 4
TELEFON: (63) 242 03 29
przedszkole@przedszkole2.konin.pl

W Przedszkolu nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie dyżur wakacyjny pełnimy w lipcu. Chętnych rodziców, których dzieci nie uczęszczają do naszej placówki zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dotyczącym zapisów.
W dniach
od 04 maja do 29 maja 2020 r. udostępnimy i zbieramy wnioski o przyjęcie dziecka na okres od 1 do 31 lipca 2020 r. Wypełnione wnioski proszę składać w księgowości Przedszkola nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie, ul. Noskowskiego 4.
Deklaracje dotyczące konkretnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu oraz posiłkach, będzie można składać w terminie
15 - 19 czerwca w księgowości Przedszkola nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy”.
Deklaracja jest ostatecznym potwierdzeniem, że dziecko będzie uczęszczało do nas w czasie dyżuru.
Odpłatności za miesiąc lipiec 2020 r. prosimy uiszczać w podanych terminach po uprzednim zapoznaniu się z kwotami w kasie przedszkola: w dniu 01 do 03 lipca 2020 r. w godz. 8 – 16 w kasie Przedszkola Nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie, ul. Noskowskiego 4 lub do 07 lipca 2020 r. na nr konta bankowego Getin Noble Bank 08 1560 0013 2015 2809 0319 0001
Prosimy o dostarczenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola w dniu przybycia dziecka na dyżur wakacyjny:

3. Nakrycie na głowę
4. Szczoteczka, pasta, kubek (przybory do mycia zębów)
5. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
6. Poduszka, powłoczka na koc i piżama (dzieci 3 let

informacja_do_rodzicow_2020.pdf

WNIOSEK_NA_DYZUR.pdf

Deklaracja_2020_wakacje.pdf

DYŻUR WAKACYJNY – LIPIEC 2020

Przedszkole nr 11,,Pentliczek” w Koninie
ul.Sosnowa 8
tel. 63 243 12 52

Zapisy dzieci na dyżur wakacyjny przyjmowane są do dnia 31.05.2020 r.- wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia proszę odesłać scanem na adres: ksiegowosc.przedszkole11@interia.pl W temacie maila bardzo proszę wpisać DYŻUR WAKACYJNY.
Informacja dla rodziców o przyjęciu dziecka na dyżur zostanie podana w dniu 03 czerwca 2020 r.

SZANOWNI_RODZICE.pdf

karta_zgloszenia_wakacje_2020.pdf

DYŻUR WAKACYJNY SIERPIEŃ 2020

PRZEDSZKOLE NR 6 W KONINIE
ul. Solskiego 4
KONTAKT:
TELEFON: (63) 242 42 33
e-mail: kadry@przedszkole6-konin.pl

Prosimy o dostarczenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola
w dniu przybycia dziecka na dyżur wakacyjny:
4. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
5. Poduszka i kocyk dla dzieci 3 letnich

Informacja_dla_rodzicow.pdf

dyzur_wakacyjny_sierpien_p6.pdf

Wniosek.pdf

Deklaracja.pdf

Oswiadczenie_o_samotnym_wychowywaniu.pdf

Oswiadczenie_rodzice_pracujacy.pdf

Oswiadczenie_wielodzietnosc.pdf

DYŻUR WAKACYJNY – SIERPIEŃ 2020

PRZEDSZKOLE NR 32 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W KONINIE
ul. Przemysłowa 7
TELEFON: (63) 242 43 55
e-mail: sekretariat@przedszkole32konin.pl

W dniach 4-31 maja 2020 roku przyjmujemy zapisy dzieci na dyżur wakacyjny na miesiąc sierpień 2020 r.
Skany wypełnionych dokumentów można przesyłać na skrzynkę mailową sekretariat@przedszkole32konin.pl lub składać osobiście w sekretariacie przedszkola.
Wszelkie informacje i dokumenty ( w tym karta zgłoszenia ) do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce strefa rodzica/dyżur wakacyjny sierpień 2020 r.
4. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
5. Poduszka i kocyk dla dzieci 3 letnich