• Rozmiar czcionki:

ETR Tekst łatwy do czytania2

Przedszkole Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi „Leszczynowa Górka” w Koninie usytuowane jest przy ul. Chopina 11.

1.Wejście główne na teren placówki: bramka otwierana poprzez przycisk automatyczny. Do budynku chodnikiem wzdłuż prosto około 19-20 m skręt w lewo 6,5 metra prosto ,drzwi wejściowe zabezpieczone przyciskiem elektromagnetycznym znajdującym się na wysokości 1,5 m na ścianie budynku po prawej stronie pierwszy od dołu

2. W budynku znajduje się na wejściu mały korytarz -hol główny ,z którego kierując się lekko w prawą stronę znajduje się długi ok 15 m korytarz po jego lewej stronie szatnia dalej gabinet psychologa obok gabinet terapii indywidualnej. Dalej :duże wejściowe otwarte w ciągu dnia dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do długiego 45 metrowego poprzecznie położnego korytarza wzdłuż którego rozmieszczonych jest siedem sal przedszkolnych oraz gabinety terapii . Kierując się korytarzem holu głównego w lewą stronę znajdują się na korytarzu po lewej stronie biura: księgowość , gabinet dyrektora, Kadry, gabinet wicedyrektora, po prawej stronie toaleta.

3. Budynek jest jednopoziomowy , częściowo podpiwniczony. Brak jest schodów, wind, pochylni, informacji głosowych. Istnieje jeden podjazd wyposażony w poręcze, który prowadzi bezpośrednio do jednej z sal przedszkolnych.

4. W budynku nie ma zakazu wstępu z psem asystującym.

5.Brak możliwości skorzystania z tłumacza migowego na miejscu lub online.

Podmiot nie posiada aplikacji mobilnych